Autor:
Tartu Ülikooli Narva kolledž

Narva kolledžis alustab taas juhtimiskool ja esimene külaline on Juko-Mart Kõlar

Narva kolledži juhtimiskool koondab Ida-Viru piirkonna juhte, kellel on võimalus kord kuus kohtuda, saada uusi teadmisi ja omavahel suhelda. Juhtimiskooli esimene külaline on Juko-Mart Kõlar, kes räägib 5. märtsil kell 15 seitsmest harjumusest, mis teevad heast juhist erakordse juhi. Üritus on eesti keeles.

Tartu Ülikooli Ida-Virumaa esindaja Katri Raigi sõnul ei ole juhtimiskool midagi uut, sest Narva juhtimisklubi tegutses linnas ka kümmekond aastat tagasi. „Nii nagu toona, on plaanis ka nüüd kutsuda inspireerivaid ja säravaid inimesi Ida-Virumaa juhtidele ja juhtimishuvilistele esinema. Ida-Virumaad ootab ees tegus aeg ja me tahame Narva kolledžis aidata kaasa sellele, et meie piirkonna juhid oleksid motiveeritud, täis tegutsemisindu ja neil oleks koht, kus kohtuda ja kogemusi vahetada,“ selgitas Raik.

Juhtimiskooli esimene külaline on Juko-Mart Kõlar, kes kõneleb seitsmest harjumusest erakordseks juhiks saamise teel.

Juko-Mart Kõlar on Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia direktor, ettevõtluse ja juhtimise lektor ning loovettevõtluse eestvedaja. Ta annab eri ülikoolides ja ettevõtlusprogrammides loenguid ja praktilisi töötubasid loovettevõtluse, meeskondade juhtimise, äriideede mudeldamise ja innovatsiooni teemal.

Kõlar käsitles doktoritöös digitaliseerimise mõju muusikatööstusele ning ta on Eesti suurima muusika voogedastusplatvormi Fairmus kaasasutaja. 2024. aasta juunikuus ilmub Kõlari esimene raamat „Oma elu juht“, kus ta annab ülevaate enesejuhtimise põhipunktidest.

Narva kolledži juhtimiskooli kohtumised toimuvad kord kuus ja on osalejatele tasuta. 

 

Kas leidsite vajaliku informatsiooni? *
Aitäh tagasiside eest!
Illustratsioon inimeste peadest

Ülipopulaarne tasuta e-kursus pakub taas sissevaadet psühholoogiasse

Foto on dekoratiivne

Ka õpiraskusega last on võimalik teises keeles õpetada

Foto on dekoratiivne

Pedagoogilisel konverentsil keskendutakse lapse õppimisraskustele eestikeelses õppes