Tartu Ülikooli sihtasutus koostöös korporatsiooniga Indla kuulutab välja konkursi Edith Reimani stipendiumile

Tartu Ülikooli sihtasutus koostöös korporatsiooniga Indla kuulutab välja konkursi Edith Reimani stipendiumile.
Stipendiumi eesmärgiks on motiveerida ühiskondlikult aktiivseid Eesti avalik-õiguslike ülikoolide magistritaseme naisüliõpilasi siduma oma sotsiaal- või humanitaarvaldkonna teadustööd järgmiste väärtustega ning neid oma ühiskondliku tegevuse kaudu Eestis edendama: demokraatia, õiglus, vabadus, õigusriiklus ja majanduslik õitseng.
Stipendiumile saavad kandideerida sotsiaal- ja humanitaarvaldkonna magistrandid (naised), kelle teadustöö vastab stipendiumi eesmärgile.
Välja kuulutatakse kaks 1500 euro suurust stipendiumi.
Stipendiumi taotlejal tuleb esitada sihtasutuse juhatusele väljakuulutatud tähtajaks:
  • elektrooniline stipendiumitaotlus (sihtasutuse kodulehel);
  • väljavõte õpitulemustest koos keskmise hinde näitamisega (va Tartu Ülikooli üliõpilased);
  • ülevaade seni tehtud ja kavandatavast teadustööst ning töö haakuvusest stipendiumi eesmärkides nimetatuga (kuni 1500 tähemärki). Omal valikul võib lisada ühiskondliku tegevusega seonduvaid materjale ja avaldatud publikatsioone.

Taotluste esitamise tähtaeg on 20. veebruar 2014

Lisainfo: TÜ sihtasutus, tel 737 5852 või e-post tysiht@ut.ee (Triin Vakker)