Rektorikandidaat professor Raul Eamets avaldas meeskonnaliikmete nimed

Ökoloogia ja maateaduste instituudis toimunud kohtumisel avalikustas sotsiaalteaduste valdkonna rektorikandidaat professor Raul Eamets oma meeskonnaliikmed, kes alustaksid tema juhitud rektoraadis, kui ta valitaks rektori ametikohale.

Professor Raul Eametsa meeskonnas jätkaks õppeprorektorina Aune Valk, teadusprorektori ametisse oleks nõus astuma molekulaarse ökoloogia professor ja ökoloogia ja maateaduste instituudi juhataja Maarja Öpik, arendusprorektori ametisse Eesti Maaülikooli hüdrobioloogia ja kalanduse professor Kalle Olli ning ettevõtluse koostöö prorektori ametisse teadus- ja innovatsioonipoliitika professor Kadri Ukrainski.

Rektorikandidaat Raul Eamets

Raul Eamets on makroökonoomika professor, sotsiaalteaduste valdkonna dekaan ja Eesti majandusteadlane. Ülikooli rektori ametikohale kandideerivad ka professor Toomas Asser ja professor Jaak Vilo.

Tartu Ülikooli rektori valimised toimuvad 20. aprillil kell 12 ülikooli aulas. Jälgi ülikooli rektori valimiste ajakava ja tutvu kõikide kandidaatidega veebis.

Tartu Ülikooli rektor Toomas Asser

Tartu Ülikooli rektoriks valiti professor Toomas Asser

Tartu Ülikooli peahoone

JÄRELVAADATAV: Valimiskogu valis täna Tartu Ülikoolile rektorit