Professor Akihiko Tanaka veebiloeng „The rise of the Indo-Pacific: opportunities for cooperation between Japan and Europe“

Tartu Ülikool ja Jaapani Suursaatkond Eestis kutsuvad teid professor Akihiko Tanaka veebiloengule „The rise of the Indo-Pacific: opportunities for cooperation between Japan and Europe“ („India ja Vaikse ookeani piirkonna esiletõus: Jaapani ja Euroopa koostöövõimalused“) 14. veebruaril kell 11.0012.30.

Professor Akihiko Tanaka on Jaapani Riikliku Poliitikauuringute Instituudi (National Graduate Institute for Policy Studies, GRIPS) president.

Huvilistel palume loengule registreeruda.

Registreerunud saavad kinnituskirja koos lingiga veebiloengule pääsemiseks kolm päeva enne loengut. Küsimuste korral palume kirjutada Jaapani Suursaatkonnale aadressil culture@ti.mofa.go.jp.

Pärast loengut palutakse osalejatel täita lühike tagasisideküsimustik.

Invitation to Online Lecture_09.02.22_edited.jpg
näitleja mustal laval

Uues Anatoomikumis etendub Belgia neurokomöödia

Astronoomialoeng