Henry Narits

Kuuendas Delta loengus keskendutakse ettevõtlusele

31. oktoobril kl 13 toimuval kuuendal Delta loengul räägitakse edukatest projektidest, kus ülikooli ja ettevõtete koostöös on sündinud edasiviivad lahendused. Üritus toimub veebis ja seda on võimalik vaadata Worksupis.

Ajakava

13.00-13.05 Sissejuhatus
13.05–13.25 Dmytro Fishman, arvutiteaduse instituudi lektor, „Seeing Deeper: Successful Industry Collaboration to Transforming Microscopy Image Analysis“

13.25–13.45 Alvo Aabloo, tehnoloogiainstituudi professor, „Kuidas robotid aitavad hõlbustada Tartu Ülikooli Kliinikumi tööd?“

13.45–14.05 Märt Summatavet, majandusteaduskonna külalislektor, „Ettevõtluskoostöö, mis on tudengitele kasulik“

14.05–14.25
Siimeon Elias Pilli, ettevõtlus- ja innovatsioonikeskuse äriloome koordinaator, „Eksperimentaalarendus toetus: esimene samm teadusest äriks"

Delta loeng on ellu kutsutud selleks, et tutvustada avalikkusele Tartu Ülikooli inimeste tööd, põnevaid ja päevakohaseid teemasid ning seda, mis sünnib Tartu Ülikooli Delta õppe- ja teadushoone seinte vahel.

Üritust korraldavad ühiselt Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituut, majandusteaduskond, tehnoloogiainstituut ning ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus.

lop_Delta loeng.png

Doktorandid humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna talvekoolis 2024

Esmakordselt avatakse vastuvõtt humanitaarteaduste erialadidaktika doktoriõppe kohale

1. mai 2004 Tammsaare pargis