4. märtsil avatakse haridusteaduste instituudi uus hoone ja peetakse aastapäeva konverentsi

4. märtsil avatakse aadressil Jakobi 5 Tartu Ülikooli haridusteaduste instituudi uus õppe- ja teadushoone. Sellele järgneb konverents, millega tähistatakse instituudi 20. aastapäeva. Hoone avamisele on oodatud kõik huvilised, kuid konverentsile pääseb vaid kutsega.

AJAKAVA

Õppe ja teadushoone avamine

10.00 Tartu Ülikooli haridusteaduste instituudi õppe- ja teadushoone avamine (sisehoovis)

11.00 Ringkäigud majas

11.45 Tervitussõnad (maja sisetrepil)

Haridusteaduste instituudi 20. aastapäeva konverents

Konverentsi otseülekannet on võimalik vaadata veebilehel worksup.com. Ürituse ID on HI20KONV.

13.00–13.30 Ava- ja tervitussõnavõtud

13.30–14.30 Vestlusring „Õpetajahariduse, haridusteaduste ja hariduskorralduse tulevik“

Sõna saavad haridus- ja teadusminister Liina Kersna, sotsiaalteaduste valdkonna dekaan Raul Eamets, koolijuhtide esindaja Ain Tõnisson, TÜ haridusteaduste instituudi juhataja Äli Leijen, TLÜ haridusteaduste instituudi juhataja Tiia Õun.

Kohvipaus

15.00–16.15 Haridusteaduste instituudi osakondade ja keskuste ettekanded „Mida on 20 aasta jooksul õppe-, teadus- ja arendustöös tehtud ja kus ollakse täna“

16.15–16.30 Konverentsi kokkuvõtted ja lõppsõna

NB! Hoonesse sisenemisel tuleb esitada koroonapass ja kanda maski.

Pildil haridusteaduste instituudi uus õppe- ja teadushoone. Foto Andres Tennus

NATO

Tartu Ülikooli koordineeritav valeinfoga võitlemise Eesti-Prantsuse koostööprojekt sai NATO rahastuse

President HIs