Tartu Ülikooli Narva kolledž

Narva Jazz Club avab kümnenda hooaja Raivo Tafenau trio kontserdiga

Hooaja avakontsert toimub reedel, 30. septembril, mil lavale astub Eesti jazzmuusika üks juhtfiguure, saksofonivirtuoos Raivo Tafenau, kes on publikule tuntud oma unustamatute soojast energiast tulvil kontsertidega. Raivo on muuhulgas kujundanud Eesti jazzimaastiku noorema põlvkonna, olles inspiratsiooniks ka poeg Ramuelile, kellega koos musitseerivad meie kontserdil.

Trio kolmas tuntud muusik, Ain Agan, on mees, keda võime nautida pea 150. heliplaadil ning kes on andnud kontserte Põhjamaades, Kesk- ja Lõuna-Euroopas, USA-s, Hiinas, Fääri saartel jpm.

Piletid hinnaga 10€ ja 7€ on müügil enne kontserdi algust kohapeal.

Narva Jazz Club on jazzkontsertide sari, mille üritused toimuvad Tartu Ülikooli Narva kolledžis. Ürituste eestvedaja muusik Oled Pissarenko.

Narva Jazz Club - piirideta muusika piirilinnas!

Ole valmis ka järgmiseks ürituseks, milleks on iDeeJazz 2022 @ Narva 27.-28. oktoobril Narva kolledžis.

Eesti Filharmoonia Kammerkoor

Eesti Filharmoonia Kammerkoor esitab Narva kolledžis toimuval tasuta kontserdil eesti heliloojate muusikat

06.09.2022
Arvamusfestivali silt