Algab tasuta veebikursus psühholoogiast

21. märtsil algab taaskord populaarne tasuta e-kursus "sissevaade psühholoogiasse". Tegu on samasisulise kursusega, mis toimus ka 2020. ja 2021. aasta kevadel.

Kursuse eesmärk on anda laiapõhjaline ülevaade psühholoogiast kui mitmekülgsest uurimisvaldkonnast. Kursusel osaleja saab teada, kuidas meie aju töötab, millised on käitumise seaduspärasused ja mil moel inimesed üksteisest erinevad. Kursuse jooksul õpitakse, kuidas ja mis valdkondades on võimalik psühholoogilist teadust teha ning millised on erialase töö võimalused psühholoogiaharidusega inimesele.

Loe kursuse sisu, nõuete jm kohta lähemalt siit!

Kursus on eriti kasulik neile, kes kaaluvad psühholoogia õppimist, aga ei ole erialavalikus päris kindlad. Samuti võib kursus mõtteainet anda näiteks õppe- ja kasvatustöö läbiviijatele ja oma töös igapäevaselt inimestega töötajatele. Kursuse läbinu saab digitaalse TÜ täiendõppe tunnistuse.

Registreerumise tähtaeg on 17. märts 2022. Registreeru siin!

Aega psühholoogia e-kursusele registreeruda
#koostöö #täiendusõpe
Keelekümblusseminar lasteaias

Eesti keelekümbluskogemust hakatakse rakendama Kasahstani eelkoolis