Andrea Rotenberg

Võõrkeelsesse magistriõppesse astumise avaldusi saab esitada 15. märtsi südaööni

Reede, 15. märtsi südaööni saab kandideerida Tartu Ülikooli võõrkeelsesse magistriõppesse. Võõrkeelsesse bakalaureuseõppesse saab avaldusi esitada kuu aega kauem ehk 15. aprillini.

Tänavu pakub Tartu Ülikool tulevastele üliõpilastele kolme võõrkeelset bakalaureuseõppekava ja 28 võõrkeelset magistriõppekava. Veebruarikuust saab SAIS-is kandideerida ka eestikeelsesse magistriõppesse, kus on võimalik õppida 49 õppekava alusel. Eestikeelse magistriõppe vastuvõtt lõppeb 26. juunil.

Ühele õppeastmele kandideerimiseks saab iga kandidaat esitada kuni kaks avaldust olenemata sellest, kas soovitakse õppida võõrkeelses või eestikeelses õppes.

Uuest õppeaastast jõustuvad kõrgharidusseaduse muudatused, millega piiratakse teist või enamat korda samal õppeastmel õppimist. Muudatused puudutavad eri määral kõiki üliõpilasi ja sisseastujaid. Täpsemat teavet leiab selle kohta Haridus- ja Teadusministeeriumi kodulehelt.

Vastuvõtutingimused on Tartu Ülikoolis õppekavati erinevad. Täpne teave on iga õppekava kirjelduse juures sisseastumisveebis.

Samal teemal

Writing

Lõputööde kirjutajad saavad tuge eesti ja üldkeeleteaduse instituudist

Vilnius