Tartu Ülikooli vilistlasvõrgustik UTalumni saab uue kuue

7. märtsil uuendatakse Tartu Ülikooli vilistlasvõrgustiku UTalumni veebilehte ja seetõttu võib keskkonna kasutamisel esineda tõrkeid. Muutub vilistlasvõrgustiku välimus ja seejuures parendatakse oluliselt funktsionaalsust, mis muudab keskkonna meie vilistlaste jaoks mugavamaks.

„Tartu Ülikoolil on väga tugeva potentsiaaliga vilistlaskogukond, keda kaasame üha enam ülikooli tegemistesse. 2016. aastal loodud võrgustikus UTalumni on praeguse seisuga juba üle 7000 liikme. See näitab, et vilistlased soovivad ülikooli tegemistes osaleda. Otsime aktiivselt uusi lahendusi, et tuua vilistlaspere ülikoolile lähemale, ja seda suurem hea meel on teatada, et UTalumni saab sellel nädalal uue näo, mis kindlasti suurendab vilistlaste aktiivsust keskkonnas ja valmisolekut astuda ülikooliga kahepoolsesse suhtlusesse,“ rääkis ülikooli turunduse peaspetsialist Karl Vetemaa. „Kutsun praeguseid ja ka tulevasi vilistlasi võrgustikuga liituma ja ülikooli tegemistes kaasa rääkima, et innustada oma teadmistega tuleviku kujundajaid,“ lisas ta.

Vilistlasvõrgustik on loodud selleks, et vilistlased võiksid hoida sidet oma kursusekaaslaste ja ülikooliga, vahetada teadmisi, oskusi ja kasulikke kontakte. Seejuures on väga oluline kogukonnatunde tekkimine. Tänu 7. märtsil tehtavatele uuendustele avaneb rohkem võimalusi näiteks erialapõhiseks suhtluseks, vanade õpingukaaslaste leidmiseks ja ettevõtluskoostööks.

Lisateave: Karl Vetemaa, TÜ turunduse peaspetsialist, 5880 4541, 737 6121, karl.vetemaa@ut.ee