Haruldane võimalus: vaata Põhjamaade suurimat ärifoorumit Tartu ülikoolis

Ettevõtjad, üliõpilased, õppejõud jt edumeelsed huvilised on oodatud kuulama ja vaatama maailma juhtivaid arvamusliidreid, kes astuvad üles Põhjamaade suurimal ärifoorumil „Nordic Business Forum“. Ühisvaatamine toimub 1. ja 2. oktoobril Tartu ülikooli majandusteaduskonnas.

Nordic Business Forum otseülekanded toimuvad 1. oktoobril kell 13 ja 2. oktoobril kell 10 Narva mnt 4 suures saalis (ruum A 314).

Ärifoorumist võtab osa suur hulk piirkonna juhtivate ettevõtete otsustajatest. Esinejate näol on tegemist haruldase valikuga maailma tippu kuuluvatest kõnelejatest, keda näeb taolises kombinatsioonis Euroopas harva.

Esinejate seast leiab:

• Huffington Post Media grupi presidendi Arianna Huffingtoni
  • Juhtimismõtleja ja kõigi aegade ühe populaarseima TED-kõne autor Simon Sinek
  • Internetiettevõtja ja visionäär Guy Kawasaki
  • Ettevõtja ja koolitaja Keith Cunningham, kelle õpetuste põhjal Robert Kiyosaki koostas maailmakuulsa raamatutesarja „Rikas Isa, Vaene Isa“
  • Innovatsiooninõustaja Nilofer Merchant, kes on isiklikult lanseerinud üle 100 toote, mille kogu läbimüük on üle 18 miljardi dollari
  • Juhtimisekspert John C. Maxwell, kes on müünud üle 24 miljoni raamatu ning on ajakirja Inc. poolt nimetatud maailma populaarseimaks juhtimiseksperdiks
  • USA föderaalreservi juht aastatel 2006-2014 Ben Bernanke

Otseülekande vaatamine on avatud kõigile huvilised.

Otseülekande ajal saab esinejatele saata küsimusi ning valida otsetõlge vene ja soome keelde.

Rohkem infot leiad sündmuse kodulehelt http://www.nbforum.com/nbf2015/.

Lisainfo: Laura Kabonen, Tartu ülikooli ettevõtlus- ja innovatsiooni keskus, e-post: laura.kabonen@ut.ee.

Virge Tamme
Tartu Ülikooli pressiesindaja