Konverentsil julgustatakse organisatsioone arendama oma tooteid ja teenuseid mängulisel meetodil

18. oktoobril toimub TÜ Pärnu kolledži eestvedamisel esmakordselt Eestis konverents, mis viib teenusedisaini kasutamise teadlikkuse uuele tasemele, lisades sellele mängustamise metoodika. 
Pärnu kolledži õppejõu, teenuste disaini ja juhtimise magistrikava programmijuhi Gerda Mihhailova sõnul on konverentsi teema Eesti ühiskonnas ja ka laiemalt väga aktuaalne. „Arenenud riikide SKP-st ca 80% tuleb teenustest ning ka Eestis on trend liikuda tootekeskselt mõtlemiselt teenusekesksele. Pärnu piirkonna jaoks on teenusmajandus ja eriti turism oluline ja Pärnu linn soovib tunnustada kohalike ettevõtjate panust piirkonna arendamisel,“ lisab Mihhailova. 
Konverentsi töötoad annavad ettevõtetele võimaluse õppida, kuidas lisada mängulisi elemente näiteks müügitöösse või personalihaldusesse. Nii tekib uus sünergiline efekt, millel on rakendusvõimalusi nii erinevates valdkondades.  
Lisaks Pärnu linnale ja TÜ Pärnu kolledžile aitavad konverentside seeria käima lükata Pärnumaa arenduskeskus ja koostöötamiskeskus Forwardspace.
Vaata lisa konverentsi kodulehelt.
Lisainfo:
Gerda Mihhailova
juhtimise assistent, teenuste disaini ja juhtimise õppekava programmijuht
445 0541
505 3572 (3541)
gerda.mihhailova@ut.ee