Hea õpetaja kuu – oktoobrikuu!

Oktoobrikuu on Hea õpetaja kuu, tunnustades õpetajate tööd ning motiveerides inimesi õpetajaks õppima minema. Selle kuu raames toimub nii mõndagi huvitavat, millel silm peal hoida ja ehk isegi millestki osa võtta.

Kuku raadios on käimas haridussaade KoolOn, kus käsitletakse erinevaid õpetamise ja õppimisega seotud teemasid nii korgkooli, kutsehariduse kui ka üldhariduse kontekstis. Saade on eetris kuni aprillini laupäeviti kell 17.
Lisainfo: http://eduko.archimedes.ee/koolon

Ja juba täna toimub esimene õpetajakoolituse teemaõhtu Ülikooli kohviku talveaias, kus on külas Margit Timakov Eesti Õpetajate Liidust ning juttu tuleb teemal “Miks õpetada teistmoodi”.
Edaspidi kord kuus toimuvate õpetajakoolituse teemaõhtute eesmärgiks on ergutada vabas vormis arutelu aktuaalsetel haridusteemadel. Osalema on oodatud kõik valdkonna käekäigust huvitatud - õppejõud, üliõpilased, õpetajad, koolijuhid, haridusametnikud jt huvilised.
Lisainfo: http://www.pedagogicum.ut.ee/et/1169308

Gümnaasiumiõpilastele on mõeldud fotovõistlus, millega kutsutakse õpilasi loovalt lähenema õpetaja olemusele: http://heaopetaja.tumblr.com/

Kampaania lisainfo:
http://www.opetajakuu.ee/
http://eduko.archimedes.ee/